Szopka w sierpniu

Witajcie

W tym tygodniu zrobiłam chyba ze 20 kartek i na jakiś czas mam dość . Dzisiejszego poranka wróciłam do mojego uwielbianego filcu. Zaczęłam szyć filcowe łośki na pewną akcję o której następnym razem Wam opowiem. Łosi ma być uszytych 30  sztuk. Mam nadzieję ,że uda mi się je skończyć w przeciągu miesiąca :) , kto wie być może otrzymam pomoc od …. ale o tym następnym razem bo naprawdę dzisiaj nie o łosiach a o szopkach miało być. Otóż zrobiłam kartki na wyzwanie do Uli i przy okazji przypomniało mi się ,że jeszcze nie dodałam nic do wyzwania rogatego u Inki . Tak więc po kolei . Kartki dla Uli , które miały być z szopką. Zrobiłam 3 i mam nadzieję ,że się nadają ….

Te kartki są do Uli . Właśnie znów ją wyprowadziłam z równowagi bo nie zrobiłam kolażu. Bardzo przepraszam , ale skleroza daje o sobie znać.

Ostatnią karteczkę zrobiłam na wyzwanie u Inki, która w tym miesiącu wymagała zastosowania w karteczkach patyczków po lodach lub słomek, u mnie trafiło na patyczki po lodach, które dzieciaki zbierały mi cały miesiąc. Ależ miały radochę , patyczków mam chyba jeszcze około 30.

Kartka też z szopką więc gdyby Uleńka miała ochotę i ją pokazać to proszę bardzo …

Wiem ,że wiele osób powiedziałoby że jest bardzo skromna i prosta , ale mnie się wydaje że to co zawiera nie potrzebuje zbyt dużej i bogatej oprawy.

To tyle na dziś kochani a właściwie to jeszcze jedno. Gdybyście byli w najbliższą niedzielę w pobliżu Jamin gmina Sztabin woj.Podlaskie to mam dla Was zaproszenie

ZaproszenieA4444j (1)Gdybyście mieli ochotę dowiedzieć się więcej o stowarzyszeniu to zapraszam na facebooka , którą od niedawna prowadzę .

To już naprawdę koniec. Miłego weekendu

5 Komentarze

  1. Przeurocza! ostatnia szopka mnie zachwyciła najbardziej – masz rację tu już nic nie trzeba! i najważniejsze – wszystko ładnie do siebie pasuje, tło lekko shabby, patyki postarzone i punkt główny tak cudnie wygląda! Podziwiam :)))

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.