Różany grudzień u Danusi

Witajcie                                                                                                                                 Grudzień kojarzy się wszystkim ze śniegiem , mrozem , choinką, mikołajem, karpiem i nijak mają się do tego róże. Tak w pierwszej chwili pomyślałam zanim do końca doczytałam o co tym razem chodzi w Danusinej zabawie. A rozchodzi się nie o róże tylko owoce dzikiej róży a konkretnie o ich kolor. A kolor idealnie pasuje do zbliżających się świąt , więc moja praca też jest świąteczna.

,Nijak nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia, bo wychodziło albo za jasne albo za ciemne. Bardzo przepraszam , ale inaczej nie potrafię. Zawieszki są wykonane z filcu i srebrnego mieniącego się materiału , bardzo fajnie wyglądają przy zapalonych choinkowych lampkach. Wrzucam jeszcze różany banerek i uciekam, bo tych zawieszek jeszcze kilka zostało mi do zrobienia ….

Ach zapomniałabym Danusia pyta jakie owoce lubimy , no więc odpowiadam UWIELBIAM Truskawki , maliny i jagody , a nie lubię ………zaraz mnie ofukniecie ale pomarańczy i mandarynek . Pozdrawiam Was cieplutko i życzę pozytywnego dnia

20 Komentarze

  1. Bardzo fajne zawieszki stworzyłaś. I tak sobie myślę, że mają dużą szansę, by gościć na choince co roku – stając się rodzinną pamiątką :)
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.