Niespodzianki !!!

Witajcie
Wczoraj późnym popołudniem Pani listonosz przyniosła mi paczuszkę a w niej takie cudeńko….

00 006Jestem zachwycona jego misternym wykonaniem i zadbaniem o każdy detal. Słonik jest prześliczny i idealnie wykończony. Moja bratanica zachwycała się całe popołudnie tym słodziakiem i  uznała ,że słoń będzie przynosił szczęście nam obu :) Mnie chyba już pomógł załatwić jedną sprawę z pozytywnym zakończeniem :lol:

00 003Słonika dostałam od posiadaczki bloga Adela szyje  za którego bardzo, bardzo dziękuję !!

00 004Kwiatek za słonikiem dostałam w niedzielne popołudnie od mojej cioci. Bardzo mi się podoba i mam nadzieję ,że będzie kwitł tak obficie jeszcze przez długi czas .

I jeszcze jeden prezent  niespodzianka dostałam go jakiś czas temu , tylko zapomniałam Wam się pochwalić.

5 0025 005W paczce były same cudeńka kawałki filcu, oczka, paski do quillingu (jeszcze nie próbowałam ,ale to następna rzecz na liście rzeczy do nauczenia) , była także igła do filcowania na sucho. Właśnie rozpoczęłam naukę jak mi coś wyjdzie to Wam pokażę. Aga bardzo dziękuję dzięki tobie znów będę miała sporo nowych rzeczy do nauczenia i mnóstwo frajdy .

Za wszystkie te miłe niespodzianki ,które sprawiły mi naprawdę niezmierną radość Wszystkim dziewczynom z całego serca dziękuję.

Pozdrawiam Was gorąco !!!

4 Komentarze

  1. Cieszę się, że słonik dotarł cały. Długo szedł widzę, bo pozostałe dziewczyny dostały swoje słoniki zaraz dzień, dwa po nadaniu. Najważniejsze, że jest już u Ciebie cały i niech przynosi szczęście. Bardzo mi miło, że słonik podoba się Tobie i Twojej bratanicy. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.